Hosting Hizmetleri Kullanım Sözleşmesi

Bu sözleşme, www.tepehost.com'nin MÜŞTERİye hosting ve/veya domain kayıt servislerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır.

SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ

MÜŞTERİ'nin www.tepehost.com'un web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir. www.tepehost.com bu sözleşmede yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Bu site'ye her eriştiğinizde ve/veya bu site'yi her kullandığınızda sözleşme koşullarını inceleyiniz.

1.HİZMET SÖZLEŞMESİ

1.1Üyelik, hizmet alımı ve tanımı www.tepehost.com üzerinden hizmet alan tüm kullanıcılarımız sözleşme maddelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sitemizde herhangi bir işlem yaparak alıcı sözleşmesini okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ederek onayladığınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

Sözleşme maddeleri www.tepehost.com sitesinden üye girişi yaparak hizmet alan aylık, yıllık veya daha uzun süreli tüm hizmetler için geçerlidir.

www.tepehost.com sitesine üye olarak hizmet satın alan veya almayan tüm üyelerimiz üyelik bilgilerinde yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

 

Hizmet siparişi oluşturulan ve ücreti alınan hizmetin www.tepehost.com sisteminde eşleştirilmesi ile birkaç dakika içerisinde aktif hale gelmektedir. www.tepehost.com sitesi üzerinde Siparişi verilerek ücreti ödenen sunucu ve ek hizmetler hizmetin türü ve talep edilen özellikler doğrtultusunda 24 ile 48 saat içerisinde tamamlanacaktır. Eğer talep edilen özelliklerde bir hizmet stokta bulunmuyorsa bu süreç uzayabilir.

Hizmet, müşteri tarafından ödeme yapılmasını ve sipariş numarasının ödeme ile eşleştirilmesinin ardından hizmete ait şifre bilgilerinin müşteriye gönderilmesi ile başlar. Müşteriye yapılacak her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresi kullanılacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki tüm sorumluluk müşteriye aittir. E-posta hesabındaki herhangi hatadan veya eksiklikten dolayı bilgilerin ulaşmaması hizmet süresinin başlangıç tarihini etkilemez.

Hizmetlerimizde sunulan Kampanyalar dahilinde alınan hizmetler kampanya süreci boyunca geçerlidir. Kampanya süreci www.tepehost.com tarafınca belirlenecektir. Hizmet kampanya bitiş tarihinden itibaren belirlenecek yeni fiyat üzerinden ücretlendirilecektir.

Hizmeti kurumsal niteliği olan bir kurum adına satın alıyorsanız, söz konusu kurumsal yapıyı bu Sözleşmede yer alan hüküm ve şartlara göre temsil ve ilzam etmek için gerekli yasal yetkiye haiz olduğunuzu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Hizmeti satın alınan kurum adına yasal yetkinizin olmadığı tespit edilirse, ödeme yükümlülükleri de dahil ve bununla sınırlı olmamak üzere, bu Sözleşmede yer alan yükümlülüklerden kişisel olarak sorumlu olacağınız bilgileriniz dahilindedir.

www.tepehost.com kurumsal yapınız içerisinde yetkili bir temsilcisinden tarafımıza gönderilecek herhangi bir talimata, ihbara, belgeye ya da benzeri iletişime itimat etmesi sonucu meydana gelecek hiçbir kayıp ya da zarardan sorumlu olmayacaktır. Müşteri bilgilerinde yer alan bilgilerin doğrulanması hizmeti talep eden müşterinin sorumluluğundadır bilgilerin doğruluğunun onaylanması www.tepehost.com'un mükellefiyetinde değildir.

 

Powered by WHMCompleteSolution